Legionierių ir Brazdeikio vedamas „Žalgiris“ sezoną pradėjo pergalingai © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (1-0) pergalingai pradėjo LKL pirmenybes.

Žalgiriečiai išvykoje 79:71 (20:18, 25:16, 19:19, 15:18) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (0-1).

Kauniečiai jau pirmoje rungtynių pusėje susikrovė dviženklį pranašumą (45:34).

Po pertraukos „Neptūnas“ buvo sumažinęs deficitą iki 6 taškų, bet žalgiriečiai surengė keletą sėkmingų atakų ir vėl susigražino dviženklę persvarą (67:53).

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos, klaipėdiečiai sušvelnino deficitą iki 8 taškų (67:75). Vėliau sėkė Igno Brazdeikio nesportinė pražanga, kuri suteikė šansų „Neptūnui“.

Uostamiesčio klubas maksimaliai išnaudojo nesportinę pražangą ir po Mato Jogėlos taškų sumažino deficitą iki 4 taškų (71:75).

Vis dėlto „Žalgiris“ išsaugojo persvarą. K. Hayeso ir E. Ulanovo taškai įtvirtino svečių pergalę

„Žalgirį“ į pergalę vedė Ignas Brazdeikis (9 atk. kamuoliai) pelnęs 13 taškų, po 12 surinko Keenanas Evansas ir Kevarriusas Hayesas, Tyleris Cavanaugh pridėjo 11 taškų.

„Neptūno“ gretose išsiskyrė 14 taškų pelnęs ir 8 kamuolius atkovojęs Rokas Gustys, po 13 taškų surinko Matas Jogėla ir Mindaugas Girdžiūnas.