„Lietkabelio“ duobė gilėja: namuose nusileido „Šiauliams“ © LKL.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prastos atkarpos neatsikrato Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-8).

Pirmenybių vicečempionai savo arenoje 94:103 (15:26, 23:25, 22:20, 32:34) nusileido „Šiauliams“ (9-9).

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį panevėžiečių puolimas gyveno tik Nikola Popovičiaus taškais, o svečiai tuo pasinaudoję pabėgo 16:6. Atsakomąjį Nenado Čanako auklėtinių spurtą tritaškiu nutraukė Kyle’as Mangasas – 19:11. Pirmojo kėlinio pabaigoje Jonas Zohore dvitaškiu su pražanga grąžino dviženklį skirtumą – 25:15.

Vėliau praraja tarp komandų augo, o Martynas Varnas šią praplėtė iki 20 taškų ribos – 66:46. Suaktyvėję panevėžiečiai iki trečiojo kėlinio sirenos Kristiano Kullamae dvitaškiu priartėjo 50:61.

Lemiamame ketvirtyje tritaškiais žibėjo Paulius Danusevičius, dėjimą pozicinėje atakoje pridėjo ir K. Mangasas. „7bet-Lietkabelis“ rungtynėse išsilaikė kurioziškais K. Kullamae taškais – estas pasižymėjo perėmęs iš užribio išsimetamą kamuolį (73:86). Svečiai išlaikė saugu atstumą, o dar vienu tritaškiu pergalę įtvirtino M. Varnas. Šimtąjį tašką baudos metimus pelnė Antino Jacksonas.

Antano Sireikos auklėtiniai varžovus žudė tritaškiais, kuriuos realizavo net 50 procentų tikslumu (15/30).

Šiauliečiai šiame susitikime nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją, o „7bet-Lietkabelis“ trečią kartą paeiliui nepateisino favorito statuso žaisdamas namie, ankstesniuose mačuose pralaimėdamas Klaipėdos „Neptūnui“ (73:81) bei Prienų „Labas GAS“ (74:86).

Tokia mačo baigtis įtvirtino jų, kaip kaimynių, statusą turnyro lentelėje – užimamos atitinkamai šeštoji ir septintoji vietos.