„Lietkabelis“ iškovojo užtikrintą pergalę Italijoje © Euroleague nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ (2-1) iškovojo jau antrą pergalę šiame Europos taurės sezone.

Panevėžiečiai išvykoje 77:61 (24:12, 14:22, 19:15, 20:12) užtikrintai įveikė Trento „Dolomiti Energia“ ekipą.

Visų rungtynių metu Nenado Čanako turėjo tam tikrą persvarą, o pagrindinis lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje. Tuomet Trento ekipa iki „Lietkabelio“ buvo priartėjus per 8 taškus (57:65), tačiau tuomet svečiai iš Panevėžio spurtavo 12:4 ir uždarė rungtynes.

Šiose rungtynėse „Lietkabelį“ į priekį vedė vėl puikias rungtynes sužaidės graikas Panagiotis Kalaitzakis. Puolėjas per 31 minutę surinko 20 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Graikui puikiai talkino Gabrielius Maldūnas (7 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 14 naudingumo balų) bei Gediminas Orelikas (14 taškų, 3 perimti kamuoliai ir 13 naudingumo balų).

Kitą savaitę namuose „Lietkabelis“ priims dar vieną įveikiamą varžovą – Hamburgo „Towers“ komandą.