„Lietkabelis“ patyrė nesėkmę Vokietijoje © LKL.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias rungtynes Europos taurės turnyre.

Trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 78:69 (27:13, 16:25, 22:11, 13:20) Vokietijos Ulmo mieste nusileido „ratiopharm“ ekipai.

Rungtynes šeimininkai pradėjo fantastiškai: Thomas Kleipeiszas ir Brandonas Paulas pasižymėjo iš toli, po dvitaškį pridėjo Yago Dos Santos ir Bruno Caboclo, o pirmuosius taškus „7bet-Lietkabelis“ pelnė tik sužaidus daugiau nei tris minutes, kai dvitaškį pataikė Kristianas Kullamae (10:2). Ulmo komanda išlaikė gan didelį pranašumą, kurį dvitaškiu su kėlinio sirena dar pavyko sušvelninti pirmuosius sugrįžimo taškus pelniusiam Gediminui Orelikui (27:13).

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiams pavyko surengti septynių taškų be atsako atkarpą (30:20), o po kelių minučių Paulius Murauskas dvitaškiu sumažino atsilikimą iki vienženklio (32:24). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei panevėžiečiai dar kartą spurtavo: Kullame surinko penkis taškus paeiliui, Golomas realiazvo baudų metimus ir didžiulis turėtas deficitas liko užmarštyje (40:38).

Po pertraukos šeimininkai išlaikė atotrūkį ir netrukus jį vėl padidino iki dviženklio po Joshua Hawley dvitaškio (50:40). Per trečiąjį kėlinį „ratiopharm“ vėl nutolo – kėlinį dvitaškiu uždarė Davidas Fuchsas (65:49). Panevėžiečiai ketvirtajame kėlinyje dar bandė priartėti, tačiau likus kiek daugiau nei dviems minutėms Robinas Christenas tritaškiu įtvirtino pergalę (74:58).