„Lietkabelis“ rungtynių gale turėjo pripažinti „Partizan“ pranašumą © Euroleague.net nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ puikiai priešinosi Željko Obradovičiaus treniruojamai „Partizan“ ekipai, tačiau visgi rungtynių gale turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Išvykoje panevėžiečiai 77:84 (14:20, 24:19, 22:27, 17:18) nusileido Belgrado „Partizan“ komandai.

Likus minutei iki mačo Gediminas Orelikas pataikė tritaškį ir sumažino „Lietkabelio“ atsilikimą iki 3 taškų. Tuomet panevėžiečiai sėkmingai apsigynė, tačiau N. Radicevičiaus tritaškis skriejo pro šalį, Belgrado „Partizan“ gynėjas Kevinas Punteris ir uždarė rungtynes.

Šiose rungtynėse ryškiausias „Lietkabelio“ gretose buvo Vytenis Lipkevičius, kuris buvo netgi arti trigubo dublio. Puolėjas per 32 minutes surinko 7 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei pelnė 22 naudingumo balus.