Lietuva olimpinio atrankos turnyro starte iškovojo nelengvą pergalę prieš Venesuela © BNS nuotr.

Lietuvos rinktinė pradėjo olimpinį atrankos turnyrą sėkmingai. Namuose „Žalgirio“ arenoje Lietuva iškovojo pergalę prieš Venesuelos rinktinę 76:65(11:10, 25:18, 19:16, 21:21).

Rungtynės buvo nelengvos, puolime lietuviai vėl strigo, tačiau gynyba išliko solidi.

Galima sakyt, jog visų rungtynių metu venesueliečiai išlaikė kovinį atstumą ir bet kada galėjo lietuvius pavyti ar mesti jiems didesnį iššūkį. Dar likus 5 minutėm iki rungtynių pabaigos Venesuelos rinktinė atsiliko tik 8 taškais(61:53), tačiau tuomet 12:4 spurtavo Lietuvos rinktinė ir rungtynes uždarė.

Į pergalę lietuvius vedė Jonas Valančiūnas, kuris per 21 minutę pelnė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų. Po 12 taškų rinktinei pridėjo Mantas Kalnietis bei Domantas Sabonis, 10 surinko Rokas Giedraitis.

Kitos Lietuvos rungtynės laukia už dviejų dienų, kai Dariaus Maskoliūno aukletiniams iššūkį mes Pietų Korėjos nacionalinė rinktinė.