Lietuvių grupėje – Bosnijos ir Hercegovinos pergalė prieš vengrus © FIBA nuotr.

Rugsėjo 1-ąją prasidėjo ilgai lauktas Europos krepšinio čempionatas.

Startą B grupės kovoms davė Bosnijos ir Hercegovinos bei Vengrijos rinktinės.

Kelne vykusias rungtynes rezultatu 95:85 (17:23, 28:23, 28:17, 22:22) laimėjo Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkai

Pirmasis kėlinys solidžiai klostėsi vengrams, kurie įgijo 6 taškų pranašumą (23:17), tiesa bosniai Džanano Musos ir Miralemo Halilovičiaus vedami sugebėjo išsiveržti į priekį (46:45).

Trečio kėlinio pabaigoje bosniai spurtavo ir sugebėjo įgyti dviženklę persvarą (73:63).

Ketvirtajame kėlinyje vengrai sugebėjo grįžti į rungtynes ir sugebėjo sumažinti deficitą iki 4 taškų (82:78). Tiesa, bosniai greitai susigrąžino dviženklę persvarą ir įtvirtino pirmąją pergalę čempionate (90:78).

Bosnius į pergalę vedė Džananas Musa, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jam sėkmingiausiai talkino Jusufas Nurkičius pelnęs 19 taškų, Miralemas Halilovičius surinko 16 taškų.

Vengrus nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 20 taškų pelnęs Szilardas Benke, 16 taškų pridėjo Adamas Hanga.