Lietuvos 16-mečiai palaužė vokiečius ir pateko į olimpinio festivalio finalą © LTOK nuotr.

Lietuvos šešiolikmečių rinktinė tęsią puikų pasirodymą Europos jaunimo olimpiniame festivalyje.

Lietuviai pusfinalyje 94:81 (16:24, 26:16, 30:25, 22:16) nugalėjo Vokietijos bendraamžius ir pateko į festivalio finalą.

Rungtynių pradžia mūsiškiams prasidėjo sunkiau. Po pirmojo kėlinio lietuviai įgijo 8 taškų deficitą (16:24).

Tiesa, po jo lietuviai pradėjo rodyti sau įprastą gerą žaidimą ir greitai pasivijo varžovus, o vėliau ir persvėrė rezultatą.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kurio metu šešiolikmečiai susikrovė rekordinę 20 taškų persvarą (92:72).

Lietuvius į pergalę vedė Kristupas Smirnovas, kuris pelnė 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Kasparas Jakučionis surinko 18, Mantas Laurenčikas – 15 taškų.