Lietuvos 18-mečiai po pertraukos susitvarkė su italais © FIBA nuotr.

Lietuvos 18-mečių rinktinė tęsia sėkmingą pasirodymą Europos čempionate.

Karolio Abramavičiaus auklėtiniai 79:61 (15:19, 23:19, 18:9, 23:14) nugalėjo bendraamžius iš Italijos.

Tai antroji lietuvių pergalė čempionate. Vakar mūsiškiai 75:56 nugalėjo juodkalniečius. Paskutines grupės rungtynes 18-mečiai žais prieš Kroatijos rinktinę.

Pirmojoje rungtynių pusėje lietuviai buvo priversti vytis varžovus. Tiesa, beveik visą laiką atsilikėtojų vaidmenyje buvę mūsiškiai sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą (38:38).

Po pertraukos lietuviai sužaidė solidų kėlinį gynyboje, praleisdami vos 9 taškus. Prieš lemiamą ketvirtį 18-mečiai susikrovė 9 taškų persvarą (56:47).

Lemiamame ketvirtyje lietuviai užtikrintai didino pranašumą ir iškovojo antrąją pergalę čempionate.

Lietuvius į pergalę vedė Motiejus Krivas, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 32 naudingumo balus. Paulius Murauskas pridėjo 15 taškų, Rokas Jocys – 14 taškų.