Lietuvos 3x3 vyrų rinktinė su pergale pradėjo Europos čempionatą © FIBA nuotr.

Europos 3x3 čempionate starte – itin dramatiška Lietuvos vyrų rinktinės pergalė.

Pirmajame mače Lietuvos 3x3 vyrų rinktinė, kurią sudaro Darius Tarvydas, Marijus Užupis, Ignas Razutis ir Evaldas Džiaugys, pirmajame mače 19:18 palaužė Vengriją.

Labai svarbų tritaškį D. Tarvydas pataikė prie likus 2 minutėms ir 50 sekundžių, kuomet pavyko pasididinti persvarą iki 3 taškų (16:13).

Trijų taškų pranašumas buvo likus ir minutei iki mačo pabaigos, tačiau tas pats Tarvydas lygioje vietoje nereikalingai prasižengė prieš Tamosą Ivasevą. Šis susimetė savo baudos metimus ir sumažino atsilikimą iki minimumo.

Paskutinė Lietuvos ataka taip pat klostėsi ne pagal planą. Marijus Užupis pavėlavo išmesti metimą ir vengrams liko kelios sekundes per kurias varžovai buvo arti to, kad išlygintų rezultatą ir išplėštų pratęsimą. Visgi lietuviams viskas baigėsi sėkmingai, vengrų metimas buvo netikslus.

Lietuvos 3x3 vyrų rinktinė dar šiandien žais su Austrija vėliau vakare. Čempionatą vakare pradės ir moterų 3x3 rinktinė.

Čempionas vyksta Austrijoje, Grace. Tiesioginė transliacija – FIBA Youtube paskyroje.