Lietuvos moterų rinktinė dramatiškoje kovoje suklupo prieš prancūzes © FIBA nuotr.

Lietuvos moterų rinktinė (3-2) patyrė skaudų pralaimėjimą atrankoje į Europos čempionato.

Rimanto Grigo auklėtinės namuose 75:83 (17:20, 23:20, 11:22, 24:21) nusileido Prancūzijos rinktinei (4-1).

Pirmieji du kėliniai klostėsi kone taškas, po 20 minučių rezultatas buvo lygus – 40:40.

Trečiajame kėlinyje spurtavusios prancūzės susikrovė 11 taškų pranašumą. Tuomet Kamilė Nacickaitė inicijavo Lietuvos rinktinės spurtą, o po Justė Jocytės tritaškio rezultatas vėl tapo lygus – 69:69.

Prancūzijos rinktinė per lemiamas minutes parodė visiškai kitą veidą gynyboje, susikaupė, o puolime sugebėjo pergudrauti lietuves. Tuo metu Gintarė Petronytė prametė du svarbius metimus iš po krepšio ir varžovės šventė pergalę.

Kitą ir lemiamą mačą atrankoje Lietuvos moterų rinktinė žais Rygoje, kur susitiks su Ukraina. Ten žūtbūt reikės pergalės ir dar palankių rezultatų kitose arenose.

Kamilė Nacickaitė buvo rezultatyviausia Lietuvos gretose, surinkus 20 taškų. Justė Jocytė pridėjo 17, Gintarė Petronytė 15, Laura Juškaitė 13.

Lietuvos rinktinė nesustabdė Marine Johannes, kuri pelnė 21 tašką.