Lietuvos rinktinė antrose savo kontrolinėse rungtynėse užtikrintai laimėjo prieš Rusiją © D. Lukšta/Basketnews nuotr.

Lietuvos rinktinė ir toliau tęsia pasiruošimą prieš olimpinį atrankos turnyrą, kuris įvyks Kaune.

Šįkart Lietuvos rinktinė savo namuose, „Žalgirio“ arenoje laimėjo prieš Rusijos rinktinę 78:61(20:16, 17:19, 21:11, 20:15).

Po dviejų kėlinių Dariaus Maskoliūno auklėtiniai turėjo vos 2 taškų pranašumą, tačiau po pertraukos lietuviai pagerino gynybą, darė daug mažiau klaidų, nei pirmojoje pusėje(13 – pirmoje pusėje, 6 - antroje) ir to pakako, jog būtų iškovota ganėtinai užtikrinta pergalė.

Labiausiai prie lietuvių pergalės prisidėjo Jonas Valančiūnas, kuris pelnė 16 taškų bei atkovojo 10 kamuolių, jam puikiai talkino ir Marius Grigonis, pridėjęs 14 taškų bei Domantas Sabonis su 12 taškų bei 8 atkovotais kamuoliais.

Paskutines kontrolines rungtynes prieš olimpinį atrankos turnyrą Lietuva žais už dviejų dienų, ketvirtadienį, kai „Žalgirio“ arenoje vėl susitiks su Dominykos Respublika.