LKL atkrintamosiose dramatišką pergalę iškovojęs „Wolves“ išsaugojo namų pranašumą © LKL nuotr.

„Betsafe-LKL“ atkrintamųjų startę namų pranašumą dramatiškai išsaugojo Vilniaus „Wolves“ ekipa.

Nedo Pacevičiaus auklėtiniai namuose rezultatu 91:84 (31:22, 14:20, 19:21, 27:21) palaužė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai įrodinėjo pranašumą ir greitai pabėgo į priekį (14:6), tačiau „Neptūnas“ sugebėjo varžovus prisivyti ir po Mindaugo Girdžiūno tritaškio atsiliko 4 taškais (12:16). Visgi legionierių vedami „Wolves“ į antrąjį ketvirtį išėjo turėdami 9 taškų pranašumą – 31:22.

Antrame kėlinyje vilniečiai pirmavo 11 taškų skirtumu (37:26), tačiau tuomet uostamiesčio krepšininkai spurtavo 13:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (39:37). Vilkai nesugriuvo ir atsakė 8 savo taškais (45:39) ir ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 3 taškais – 45:42.

Trečiasis kėlinys kiek sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie po 5 Eigirdo Žukausko taškų atitrūko 6 taškais (50:44), tačiau nesutrikę klaipėdiečiai dar trečiajame kėlinyje susigrąžino pranašumą (55:54). Komandos žaidė apylygiai, o „Wolves“ prieš ketvirtąjį kelinį įgijo minimalų pranašumą – 64:63.

Lemiamame ketvirtyje „Wolves“ tolimi šūviai leido jiems atitrūkti 7 taškais (80:73), tačiau klaipėdiečiai atsakė dviem savo tritaškiais ir komandas vėl skyrė vos vienas taškas (80:79). Visgi Rasheedo Sulaimono paskutinę minutę vedami šeimininkai šventė dramatišką pergalę rezultatu 91:84.

Pirmojoje rungtynių pusėje traumą patyrė „Wolves“ komandos aukštaūgis Garrisonas Brooksas, kuris per pirmąją pusę pelnė 14 taškų, tačiau tęsti rungtynių negalėjo.

Po pergalės „Wolves“ serijoje iki dviejų pergalių įsiveržė 1:0. Antrosios serijos rungtynės Klaipėdoje bus žaidžiamos trečiadienį.

„Wolves“: R. Sulaimonas 17, E. Žukauskas 16, G. Brooksas 14 (6 atk. kam.), J. Tayloras 10 (7 atk. kam.).

„Neptūnas“: D. Gailius 18, Ą. Tubelis 15 (10 atk. kam.), M. Pacevičius 12, I. Sargiūnas 11.