LKL mažajame finale – sunki „Žalgirio“ pergalė po pratęsimo © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ iškovojo antrąją pergalę LKL mažajame finale. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 90:85 palaužė šiauliečius.

Serijoje iki keturių pergalių „Žalgiris“ priekyje 2-0.

Rungtynes sėkmingai pradėjo žalgiriečiai, kurie spėjo susikrauti 9 taškų persvarą (26:17).

Antrajame kėlinyje vyko lygesnė kova. Komandos į pertrauką išėjo esant 8 taškų skirtumui (35:43).

Po pertraukos šiauliečiai pradėjo žaisti su didele energija ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (62:60).

Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos „Šiaulių“ krepšininkai turėjo 1 taško pranašumą (70:69). Prasidėjus paskutinei minutei D. Sabeckis pataikė tritaškį ir sumažino „Šiaulių“ deficitą iki minimumo (79:80).

Tas pats Sabeckis vęliau pataikė baudos metimą ir išlygino rezultatą (80:80). Paskutinė ataka priklausė „Žalgiriui“, bet Mantas Kalnietis nepataikė iš vidutinio nuotolio ir komandos keliavo į pratęsimą.

Pratęsimą geriau pradėjo žalgiriečiai (86:80). Tiesa, šiauliečiai pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki minimumo (85:86).

Žalgiriečiams visgi pavyko išgyventi šią dramą. Lauvergne'as atliko dėjimą, tuo tarpu I. Sanonas nepataikė iš toli ir Karolis Lukošiūnas baudų metimais įtvirtino pranašumą (90:85).

„Šiaulių“ ekipai po 16 taškų pelnė Martynas Varnas ir Nemanja Bezbradica.

„Žalgiriui“ Edgaras Ulanovas pelnė 16 taškų.