LKL starte – dramatiška „CBet“ pergalė po pratęsimo © LKL nuotr.

Jonavos “CBet“ (1-0) pergalingai pradėjo LKL pirmenybes.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 80:74 (19:14, 14:15, 12:22, 22:16, 13:7) nugalėjo Prienų „Labas-Gas“ (0-1) krepšininkus.

Likus 12 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Isiah Osborne'as turėjo šansą išlyginti rezultatą, bet jo tritaškis skriejo pro šalį.

Tiesa, kamuolį atsikovoję jonaviečiai suklydo, o kamuolį perėmęs Brandonas Brownas paskutinę kėlinio sekundę pataikė iš toli ir išplėšė pratęsimą (67:67).

View this post on Instagram

A post shared by Betsafe LKL (@betsafelkl)

Pratęsime prieniškių puolimas strigo, o tuo pasinaudoję „CBet“ krepšininkai sugebėjo išplėšti sunkią pirmąją sezono pergalę.

„CBet“ į pergalę vedė Edvinas Šeškus pelnęs 16 taškų, Jeffas Garretas surinki 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Gorano Huskičiaus sąskaitoje – 11 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai.

„Labas-Gas“ komandoje išsiskyrė 14 taškų pelnęs Isiah Osborne'as, Karolis Giedraitis pridėjo 13 taškų.