M. Grigonis rezultatyviai išnaudojo minutes dramatiškoje pergalėje prieš „Virtus“ © IMAGO/ANE Edition nuotr.

Ergino Atamano treniruojama Atėnų „Panathinaikos (21/11) ekipa išvargo pergalę Bolonijoje.

Eurolygos kulminacijoje pergalių iškovoti negalinti Bolonijos „Virtus“ (17/15) rezultatu 79:81 (16:28, 23:23, 20:14, 20:16) nusileido svečiams iš Graikijos.

Marius Grigonis ant parketo praleido vos 15 minučių, bet per jas spėjo pelnyti 12 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Likus žaisti mažiau nei minutę „Virtus“ pirmavo 3 taškais, tačiau tuomet M. Grigonis pelnė 2 taškus ir uždirbo varžovo pražangą bei realizavo baudos metimą.

Vėliau pergalingą metimą paskutinėmis rungtynių akimirkomis pataikė Kendickas Nunnas.

„Panathinaikos“: K. Sloukas 20, K. Nunnas 16 (5 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai), J. Grantas 13, M. Grigonis 12, M. Lessortas 10 (9 atk. kamuoliai).

„Virtus“: T. Shengelia 19, M. Belinelli 17, I. Lundbergas 11, O. Dobričius 11.