M. Kalniečio sulaukęs „Žalgiris“ – sutriuškintas Panevėžyje © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (25-4) sulaukė po traumos pasveikusio Manto Kalniečio, bet tai buvo vienintelis pozityvas kauniečių stovykloje šiandien. „Žalgiris“ išvykoje 67:85 (16:24, 16:32, 22:17, 13:12) neturėjo jokių šansų prieš Panevėžio „Lietkabelį“ (22-7).

Šis kauniečių pralaimėjimas reiškia, jog Vilniaus „Rytas“ tampa LKL reguliariojo sezono nugalėtojais.

Jau rungtynių pradžia nieko gero „Žalgiriui“ nežadėjo. „Lietkabelis“ užtikrintai rado progas puolime ir po pirmojo kėlinio įgijo 8 taškų pranašumą (24:16).

Antrasis kėlinys tapo visų rungtynių lūžiu. Siautėjęs „Lietkabelis“ po Gabrieliaus Maldūno dėjimo greitoje atakoje padidino panevėžiečių persvarą iki 21 taško (41:20). Į pertrauką komandos išėjo esant 24 taškų skirtumui (56:32).

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ bandė kabintis už rungtynių. Po Edgaro Ulanovo dvitaškio komandas skyrė 18 taškų (40:58). Tiesa, „Lietkabelis“ ilgai neužtruko ir atliko dar vieną spurtą rungtynėse. Po Gedimino Oreliko tritaškio panevėžiečiai įgijo net 25 taškų persvarą (72:47).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tarp komandu pernelyg nesikeitė ir Panevėžio „Lietkabelis“ iškovo nuostabią pergalę namuose.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Gediminas Orelikas pelnęs 16 taškų. Panagiotis Kalaitzakis surinko 15.

„Žalgirio“ komandoje Joffrey Lauvergne'as surinko 14 taškų. Joshua Nebo pridėjo 11.