Milano komandos krachas tęsiasi: namuose krito prieš ASVEL © ZUMAPRESS.com nuotr.

Milano „Olimpia“ (6-14) toliau lieka Eurolygos dugne.

Ettore Messinos auklėtiniai penktadienio vakare namuose 73:79 (17:19, 20:23, 20:15, 16:22) nusileido Vilerbano ASVEL (7-13) krepšininkams.

Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus po Devono Hallo tritaškio (66:66).

Netrukus vieną tritaškį pataikė ASVEL naujokas Dee Bostas, du tritaškius smeigė Jonah Mathews ir svečiai iš Prancūzijos susikrovė 5 taškų pranašumą (70:75).

Paskutines dvi minutes solidžiau sužaidę ASVEL krepšininkai išsivežė pergalę iš madų sostinės.

„Olimpia“ ekipos neišgelbėjo ir Brandono Davieso surinkti 26 taškai. Timothee Luwawu-Cabarrot pridėjo 16 taškų, Devonas Hallas – 12 taškų.

Nugalėtojų gretose Jonah Mathews pasirodymą baigė su 17 taškų, Nando de Colo pelnė 13, Youssoupha Fallas ir Charlesas Kahudi – po 10.