Milžinišką pranašumą iššvaistęs „Lietkabelis“ nugalėjo Europos taurės lyderius © LKL.lt nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ (5-7) iššvaistė didžiulį pranašumą, bet sugebėjo iškovoti pergalę Europos taurėje.

Nenado Čanako auklėtiniai 92:88 (16:18, 24:13, 32:16, 20:42) nugalėjo Breso Burgo JL (8-4).

Iki šių rungtynių, Prancūzijos klubas A grupėje buvo įsitaisęs pirmoje pozicijoje.

Pirmoje rungtynių pusėje, šeimininkus traukė Gediminas Orelikas pataikęs keletą tritaškių, o to pasekoje panevėžiečiai susikūrė 9 taškų pranašumą (40:31).

Trečiajame kėlinyje panevėžiečiai pradėjo dominuoti aikštėje. Tritaškiais varžovus užmėtęs „Lietkabelis“, ketvirtį laimėjo rezultatu 32:16 ir įgijo triuškinantį ir sunkiai bepavejamą pranašumą (72:47).

Ketvirtajame kėlinyje varžovai kūrė įspūdingą sugrįžimą ir buvo sumažinę deficitą iki 5 taškų (80:75).

Visgi, šeimininkai neiššvaistė viso turėto pranašumo ir sugebėjo išlaikyti pergalę.

„Lietkabelį“ į pergalę vedė Gediminas Orelikas pelnęs 27 taškus, Jamelas Morrisas surinko 14, Vytenis Lipkevičius pridėjo 11 taškų.

Breso Burgo JL ekipai Jamesas Palmeris pelnė 28 taškus.