„Monaco“ Belgrade neišgelbėjo Motiejūno sezono vakaras bei Jameso tritaškiai, „Bayern“ laimėjo po Ibakos benefiso © ZUMAPRESS com. nuotr.

Eurolygoje – fantastiškas krepšinio vakaras.

Belgrado „Partizan“ (6-6) po pratęsimo 89:85 (16:13, 16:22, 19:16, 21:21, 17:13) įveikė Donato Motiejūno atstovaujamą „AS Monaco“ (7-5) ekipą.

Likus 20 sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos Kevinas Punteris pataikė svarbų dvitaškį (70:66), tačiau Mike'as Jamesas nuostabiais dviem tritaškiais išplėšė pratęsimą.

Visų rungtynių metu puikiai atrodęs Donatas Motiejūnas per papildomas 5 minutes pelnė dar 8 svarbius taškus, bet „Partizan“ gretose svarbius taškus pelnęs P.J Dozieras vedė savo ekipą į pergalę.

Centras iš Lietuvos šiame mače iš viso surinko 23 taškus (6/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, 4 kartus prasižengė ir pelnė 20 naudingumo balų. Tai buvo geriausios jo sezono rungtynės Eurolygoje.

Penktadienį „AS Monaco“ Kaune susikaus su vietos „Žalgirio“ ekipa.

Pašėlusios rungtynės buvo ir Miunchene, kur taip pat prireikė pratęsimo. Miuncheno „Bayern“ krepšininkai (6-6) rezultatu 91:84 (22:25, 22:14, 11:13, 21:24, 15:8) pranoko Milano „Olimpia“ (4-8).

Šioje situacijoje turėjo gelbėtis „bavarai“. Per paskutines dvi atakas taiklūs iš toli buvo Carsenas Edwardsas ir Serge'as Ibaka. Pastarasis kuriozinėje atakoje išplėšė papildomas 5 minutes.

Per pratęsimą stipresni buvo Pablo Laso auklėtiniai. Ibaka mačą baigė su 20 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balais. Ne ką prasčiau pasirodė Edwardsas, pridėjęs 32 taškus ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitose rungtynėse Pirėjuje, Eurolygos finalo pakartojime „Real“ 77:71 įveikė „Olympiakos“ ekipą.