„Monaco“ ekipai ir D-Mo titulo dar teks palaukti: ASVEL išplėšė lemiamas serijos rungtynes © imago images/PanoramiC nuotr.

Prancūzijos lygos finale – drama iki paskutinių minučių ir rungtynių.

Vilerbano ASVEL išplėšė lemiamas serijos rungtynes „Pro A“ čempionate po 85:68 (22:9, 19:19, 11:22, 29:22) pergalės išvykoje prieš „AS Monaco“ komandą.

Svečiai iš Vilerbano jau po dviejų kėlinių turėjo net 24 taškų pranašumą (63:39) ir rungtynių likimas buvo ganėtinai aiškus. Mike'as Jamesas, kuris pelnė iš viso net 34 taškus, dar bandė intrigą atkurti su tritaškiais, tačiau buvo per vėlu.

„Monaco“ centro puolėjas Donatas Motiejūnas sužaidė 22 minutes per kurias įmetė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/7 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, tiek pat sykių prasižengė ir surinko vos 1 naudingumo balą.

Lemiamos serijos rungtynės vyks šeštadienį Vilerbano ASVEL tvirtovėje. Komandos išvykoje ir namuose pasidalino po 1 pergale.

Serijos rezultatas: 2-2.