„Monaco“ išplėšė pratęsimą, tačiau galiausiai krito prieš „Fenerbahce“ © IMAGO/Seskim Photo nuotr.

„AS Monaco“ (12-8) komandai nedaug pritrūko iki beprotiško išsigelbėjimo, tačiau namuose žaidusi Stambulo „Fenerbahce“ (13-7) turėjo savo atsakymą per pratęsimą.

Turkijos komanda namuose 98:94 (20:20, 19:27, 21:13, 24:24, 14:10) palaužė svečius iš Monako kunigaikštytės.

Likus 2 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Fenerbahce“ turėjo 8 taškų pranašumą (84:76), tačiau tuomet „Monaco“ spurtavo 8:0 ir išplėšė pratęsimą. Paskutinėje atakoje iš po krepšio netiksliai atakavo Mike'as Jamesas, tačiau atšokusį kamuolį sugavęs Johnas Brownas išlygino rezultatą.

Per pratęsimą herojumi tapo buvęs žalgirietis Nigelis Hayesas-Davisas. Amerikietis pelnė taškus ir „pavaišino“ M. Jamesą bloku situacijoje, kur galėjo būti vėl išlygintas rezultatas.

Buvęs žalgirietis šiame mače surinko 18 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Rezultatyvesnis Stambulo ekipos gretose buvo tik Scottie Wilbekinas, kurio sąskaitoje – 21 taškas.

Svečių gretose Donatas Motiejūnas pelnė 11 taškų (5/10 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo, prasižengė 4 kartus ir surinko 6 naudingumo balus.

Mike'as Jamesas surinko 23 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.