„Monaco“ puolimo nesustabdžiusi „Baskonia“ patyrė pralaimėjimą © PA Images nuotr.

Kova dėl vietos atkrintamosiose Eurolygoje darosi vis įtemptesnė.

Vitorijos „Baskonia“ (15-13) rezultatu 93:102 (28:23, 19:29, 26:22, 20:26) nusileido „AS Monaco“ krepšininkams (18-10) ir dabar turi identišką pergalių-pralaimėjimų santykį su dar keturiom komandom, įskaitant „Žalgirį“.

Rungtynės vyko taškas į tašką. Tiesa, likus 3 minutėms „Baskonia“ šansai iškovoti pergalę atrodė realesni. Po Markuso Howardo tritaškio baskai turėjo 4 taškų persvarą (91:87).

Tuomet Elie Okobo ir Jordano Lloydo vedami monegaskai surengė 9:0 spurtą ir patys įgijo solidų pranašumą.

Lemiamu metu užtikrinčiau sužaidę „AS Monaco“ krepšininkai šventė 18-ąją pergalę Eurolygoje.

Antras rungtynes po traumos žaidęs Tadas Sedekerskis pasirodė blankiai – per 7 minutes nei karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir pats tris kartus pažeidė taisykles.

Rokas Giedraitis surinko 9 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir mačą baigė su 13 naudingumo balų.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose pasirodė Chima Moneke, kuris pelnė 14 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.