Monstriškos G. Antetokounmpo rungtynės padėjo „Bucks“ dar kartą įsiveržti į priekį serijoje © USA Today Sports nuotr.

Šeštadienio vakarą patogiu Lietuvai laiku įvyko trečiosios Rytų pusfinalio serijos rungtynės tarp Milvokio „Bucks“ ir Bostono „Celtics“ ekipų.

Milvokio „Bucks“ krepšininkai vedami puikaus G. Antetokounmpo 103:100 (22:19, 24:31, 34:17, 23:33) įveikė svečius iš Bostono.

Pirmieji du kėliniai buvo apylygūs ir vyravo gynybinis žaidimas, komandos prametė nemažai laisvų metimų, tačiau solidžiai gynėsi.

Po ilgosios pertraukos „Bucks“ pavojingai pabėgo į priekį nuo „Celtics“ komandos. Trečiojo kėlinio pabaigoje Mike'o Budenholzerio auklėtiniai susikrovė 14 taškų pranašumą (80:66).

Visgi „Celtics“ sugebėjo grįžti į rungtynes ir paversti mačo pabaigą itin dramatišką.

Likus minutei iki rungtynių pabaigos „Celtics“ pirmavo 1 tašku skirtumu po Jayleno Browno keturių tikslių baudų metimų iš eilės (99:100).

Tuomet lemiamą žodį tarė puikias rungtynes žaidęs Giannis Antetokounmpo ir Jrue Holiday. „Bucks“ lyderiai pridėjo po 2 taškus ir komanda turėjo jau 3 taškų persvarą.

Paskutinėmis sekundėmis M. Smartas užsidirbo galimybę mesti 2 baudos metimus, paskutinį specialiai pramėtė, o kamuolį atkovoję „Celtics“ krepšininkai rezultato išlyginti jau nesugebėjo.

Kitos serijos rungtynės taip pat vyks Milvokyje.