NBA: „Bucks“ išlygino seriją su „Nets“, „Suns“ nušlavė sausai „Nuggets“ © Pixabay nuotr.

NBA jau įsibegėja atkrintamosios.

Rytų konferencijos pusfinalyje tarp „Nets“ ir „Bucks“ rezultatas tapo lygus 2:2.

Ketvirtose rungtynėse Milvokio „Bucks“ savo namuose įveikė Bruklino „Nets“ 107:96(23:26, 30:22, 28:21, 26:27). Rungtynių lūžis įvyko, galima sakyt, antrojo kėlinio pabaigoje, kai traumą patyrė vienas iš „Nets“ lyderių Kyrie Irvingas, kai nesėkmingai nusileido ant Giannio Antetokounmpo kojos ir susižeidė čiurną.

Vėliau „Bucks“ laikė gan atsargų atstumą ir neleido Bruklino komandai grįžt į rungtynes.

„Bucks“ į pergalę vedė Giannis Antetokounmpo, kuris pelnė 34 taškus bei atkovojo 12 kamuolių, o Bruklinui nepadėjo 28 taškai, kuriuos surinko Kevinas Durantas.

Tuo tarpu, kitose rungtynėse Fynikso „Suns“ pasiekė dar vieną pergalę 125:118 pergalę prieš Denverio „Nuggets“ ir sausai 4:0 laimėjo seriją.

Trečiojo kėlinio metu buvo išvarytas NBA reguliariojo sezono MVP Nikola Jokičius, užsidirbęs antro laipsnio nesportinę pražangą ir tuomet jau pasidarė aišku, jog Fynikso komanda gali uždaryti seriją.

Tai jie padarė, o į pergalę juos vedė 36-erių metų Chrisas Paulas, kuris surinko net 37 taškus.

„Suns“ komandos Vakarų konferencijos pusfinalyje lauks „Clippers“ arba „Jazz“ ekipa.