NBA finalo seriją „Nuggets“ pradėjo užtikrinta pergale © USA TODAY Sports via Reuters Con nuotr.

2023 metų NBA finalai prasidėjo Denverio „Nuggets“ pergale.

NBA finalų serijos pirmose rungtynėse Denverio ekipa 104:93 (29:20, 30:22, 25:21, 20:30) įveikė Majamio „Heat“ krepšininkus.

Tendencingai skirtumą didinę „Nuggets“ krepšininkai turėjo solidžią persvarą po dviejų kėlinių – 59:42.

„Heat“ krepšininkai pabandė grįžti į rungtynes ketvirtojo kėlinio pradžioje – jie pelnė 11 taškų be atsako ir svariai sumažino skirtumą – 84:74.

Vis dėlto po minutės pertraukėlės „Nuggets“ atsakė savo spurtu (6:0) ir atsakė į visus klausimus šiose rungtynėse. Tiesa, svečiai ir toliau atkakliai bandė grįžti į mačą, tačiau geriausiu atveju jiems skirtumą pavyko sumažinti iki 9 taškų (96:87).

Į pergalę „Nuggets“ ekipą vedė Nikola Jokičius, kuris per paskutines minutes tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju. Serbas pelnė 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Centro puolėjui talkino Jamalas Murray'us, kuris surinko 26 taškus ir išdalino 10 rez. perdavimų.

16 taškų nugalėtojams pridėjo Aaronas Gordonas, 14 taškų pelnė Michalas Porteris jaunesnysis.

„Heat“ gretose prastas rungtynes sužaidė Jimmy Butleris, kuris surinko vos 13 taškų. Svečių neišgelbėjo ir Bamas Adebayo, pelnęs 26 taškus.