NBA taurės ketvirtfinalyje J. Valančiūnas su „Pelicans“ ir vėl pranoko D. Sabonio „Kings“ © USA Today Sports nuotr.

NBA lygoje šį sezoną jau trečią kartą susikirto lietuvių atstovaujamos ekipos, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (12-10) vėl pasiekė pergalę prieš Sakramento „Kings“ (11-8) ir kartu pateko į pusfinalį lygos taurėje.

Galutinis rezultatas 127:117 (35:36, 34:25, 31:30, 27:26).

Namuose žaidę „Kings“ krepšininkai turėjo sirgalių palaikymą, tačiau jo nepakako kaip ir įdėtų pastangų perlaužti rezultatą. Pirmame ketvirtyje dar pirmavo vietinė komanda, tačiau prieš ilgąją pertrauką savo pranašumą jau buvo įtvirtinę „Pelicans“ krepšininkai. Antroje rungtynių dalyje vyko atkakli kova, tačiau „Kings“ deficito panaikinti taip ir nepavyko.

J. Valančiūnas nugalėtojams per 30 minučių pelnė 18 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. B. Ingramas prie pergalės prisidėjo 30 taškų ir buvo rezultatyviausias.

Tuo tarpu D. Sabonis surinko trigubą dublį ir per 36 minutes surinko 26 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.