Nepalaužiama G. Vovoro ekipa: „Neptūnas“ dviejų pratęsimų trileryje parklupdė „Žalgirį“ © Neptūnas nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate Georgios Vororo treniruojamas Klaipėdos Neptūnas“ (14/12) pasiekė aštuntąją pergalę iš eilės.

Uostamiesčio ekipa namuose rezultatu 114:112 (19:19, 19:21, 23:11, 26:36, 14:14, 13:11) palaužė čempionato lyderius – Kauno „Žalgirio“ (22/3) krepšininkus.

Pirmoji rungtynių dalis vyko taškas į tašką. Trečiajame kėlinyje Klaipėdos komanda atrodė solidžiau ir netgi įgijo dviženklį pranašumą (61:51)

Visgi Andrea Trinchieri auklėtiniai sugebėjo atsitiesti ir likus 40 sekundžių iki rungtynių pabaigos netgi pirmavo 85:81 po taiklių Keenano Evanso baudų metimų. Žygimantas Janavičius kitoje atakoje atsakė tritaškiu, o Edgaras Ulanovas svečių ekipai pelnė dar du baudos metimus (87:84). Paskutinėje kurioziškoje atakoje klaipėdiečiai pelnė dar vieną tritaškį ir pasiuntė komandas į pratęsimą.

Rungtynės pareikalavo dviejų pratęsimų, o likus 9 sekundėms iki antrojo pratęsimo pabaigos Mindaugas Girdžiūnas pelnė du baudos metimus, kurie Neptūno“ krepšininkams iškovojo pergalę rezultatu 114:112.

Giorgios Vovorui perėmus uostamiesčio ekipos vairą tai buvo 8 pergalė iš tiek pat galimų. Tuo tarpu kauniečių strategui tai buvo pirmasis pralaimėjimas vietiniame fronte nuo tada, kai italas perėmė ekipos vairą sausio mėnesį.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 28 (4/8 trit., 5 rez. perd., 38 n.b.), Žygimantas Janavičius 22 (6 atk. kam., 11 rez. perd., 29 n.b.), Thomas Rutherfordas 17 (6/7 dvit.), Ąžuolas Tubelis 16 (10 atk. kam.), Deividas Gailius 13.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 26 (4/9 dvit., 3/7 trit., 6 rez. perd., 25 n.b.), Edmondas Sumneris 21 (5/9 dvit., 1/7 trit.), Laurynas Birutis 15 (7/8 dvit.), Edgaras Ulanovas 14, Rolands Šmitsas ir Brady Manekas (3/4 trit.) po 11, Lukas Lekavičius 9.