Nesustabdomo J. Vesely vedama „Fenerbahce“ palaužė „Zenit“ ekipą © „Euroleague“ nuotr.

„Fenerbahce“ (5-9) išvykoje 80:86 (18:16, 23:24, 21:21, 18:25) įveikė „Zenit“ (8-6) komandą.

Beveik visų rungtynių metu kova vyko taškas į tašką, tačiau turkų komanda sugebėjo išlaikyti „šaltą“ galvą ir ketvirtąjį kėlinį laimėjo 7 taškų skirtumu, kas leido jiems iškovoti penktąją pergalę šiame „Eurolygos“ sezone.

Nugalėtojų gretose tikrą šou surengė Janas Vesely. Puolėjas per 32 minutes surinko 32 taškus (9/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai,              8/9 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas ir surinko net 35 naudingumo balus.

„Zenit“ ekipoje naudingas buvo Mindaugas Kuzminskas. Aukštaūgis iš Lietuvos per 26 minutes įmetė 17 taškų (4/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Tuo tarpu Artūras Gudaitis ant parketo praleido 24 minutes, o per jas surinko 7 taškus (3/5 dvitaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, išprovokavo 1 pražangą ir 3 kart prasižengė.