Oficialu: į „Žalgirį“ grįžta E. Beržininkaitis © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ oficialiai pranešė, jog įvyko permainos trenerių štabe: abipusius susitarimu išvyksta Arne Woltmannas su Steffanu Graseggeriu, o į klubą grįžta Evaldas Beržininkaitis. 

37-erių krepšinio specialistas talkins vyriausiajam treneriui Jure Zdovcui ir asistentui Tautvydui Saboniui. E. Beržininkaitis pagrindinėje „Žalgirio“ komandoje dirbo nuo 2013 iki 2021 m., o šią vasarą buvo prisijungęs prie Jonavos „CBet“ komandos.

„Visų pirma, norime nuoširdžiai padėkoti A. Woltmannui ir S. Grasseggeriui už darbą, profesionalumą ir Kaune praleistą laiką prisidedant prie komandos rezultatų. Visgi įvykus pasikeitimams vyr. trenerio pozicijoje, buvo nutarta atnaujinti ir trenerių štabą. Ieškant papildymo J. Zdovcas nepageidavo turėti asistento užsieniečio, o į „Žalgirį“ sugrįžtantis E. Beržininkaitis puikiai pažįsta mūsų sistemą, yra analizavęs varžovus tiek Eurolygoje, tiek vietiniame čempionate, todėl jo įsiliejimas į komandą turėtų būti pakankamai sklandus“, – sakė „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Pastarosiomis dienomis E. Beržininkaitis darbavosi Lietuvos rinktinėje, pradėjusioje pasirodymą atrankos į 2023 m. pasaulio čempionatą varžybose.

Prie žalgiriečių treniruočių E. Beržininkaitis prisijungs jau trečiadienį.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos