PČ atrankoje – sunki Lietuvos rinktinės pergalė prieš vengrus © LTU basketball nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė po draugiškų rungtynių maratono stojo į kovą dėl oficialių pergalių atrankoje į pasaulio taurę.

Pirmosiose atrankos rungtynėse Kazio Maksvyčio auklėtiniai pasiekė sunkią pergalę prieš Vengrijos rinktinę rezultatu 88:78 (20:21, 22:17, 27:27, 19:13).

Pirmoji rungtynių dalis klostėsi atkakliai, po kurios lietuviai įgijo trapų 4 taškų pranašumą (42:38).

Trečiasis kėlinys lietuviams prasidėjo sėkmingai ir po Jono Valančiūno tritaškio susikrovė 10 taškų persvarą (48:38). Tiesa, varžovams pavyko atsitiesti ir sumažinti deficitą iki 4 taškų (69:65).

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, komandas skyrė vos taškas (77:76). Po J. Valančiūno ir M. Kuzminsko taškų lietuviams pavyko atitrūkti nuo vengrų (82:76). Pergalę įtvirtino Mariaus Grigonio tritaškis (85:78).

Lietuvius į pergalę vedė po 17 taškų surinkę Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas. Mindaugas Kuzminskas surinko 13 taškų, Rokas Giedraitis ir Rokas Jokubaitis pridėjo po 9.

Vengrams 19 taškų pelnė Adamas Hanga, 15 pridėjo Davidas Vojvoda.