Pergalingas pasiruošimo startas: Lietuvos rinktinė nugalėjo Estiją © LTU basketball nuotr.

Lietuvos vyrų rinktinė pergalingai pradėjo pasiruošimą Europos krepšinio čempionatui.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 84:70 (21:12, 20:14, 28:19, 15:25) susitvarkė su Estijos rinktine.

Lietuviai įgijo solidų pranašumą jau nuo pat rungtynių pradžios. Varžovų klaidas lengvais taškais vertę lietuviai įgijo 9 taškų persvarą (21:12).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikšteje nesikeitė. Lietuviai demonstravo solidžią gynybą ir susikrovė 15 taškų pranašumą (41:26).

Lietuviai ir toliau užtikrintai pirmavo, o ketvirtojo kėlinio viduryje susikrovė įtikinamą 25 taškų persvarą (73:48).

Lietuvos rinktinėje šansą pasirodyti aikštelėje turėjo visi dvylika registruotų krepšininkų.

Rezultatyviausiai rinktinėje rungtyniavo Martynas Echodas, kuris pelnė 15 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Rokas Giedraitis surinko 13 taškų, Tomas Dimša pridėjo 10.

Marius Grigonis buvo universalus pelnęs 9 taškus, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Estijos rinktinėje rezultatyviausias buvo M. Tassas pelnęs 14 taškų, „Lietkabelio“ naujokas K. Kullamae pelnė 13 taškų ir atliko 9 perdavimus.

Lietuva ir Estija susikaus dar kartą sekmadienį, Alytuje.