Pirmoji pergalė: didžiąją rungtynių dalį pirmavęs „Žalgiris“ namuose įveikė „Panathinaikos“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (1-9) iškovojo ilgai sau lauktą pergalę Eurolygoje.

Lietuvos čempionai namuose 76:69 (20:12, 23:25, 17:15, 16:17) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ ekipą (2-8).

Didžiąją rungtynių dalį „Žalgiris“ kontroliavo mačą ir pirmavo, tačiau rungtynių gale vis tiek teko pavargti.

Likus kiek mažiau nei 4 minutėm iki rungtynių pabaigos Graikijos komandos centras G. Papagiannis sumažino varžovų atsilikimą iki dviejų taškų (67:65), tačiau tuomet Tyleris Cavanaugh įmetė tritaškį, Nielsas Giffey pridėjo baudų metimus ir įtvirtino žalgiriečių pergalę.

Naudingiausias šiose rungtynėse buvo Edgaras Ulanovas, kuriam labai reikėjo tokio mačo. Puolėjas per 24 su pusę minutes įmetė 11 taškų (3/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perimė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Tyleris Cavanaugh pridėjo 12 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 17 naudingumo balų. Artūras Milaknis su Janiu Strelnieku atitinkamai įmetė po 13 ir 9 taškus atitinkamai.

Puikiai pasirodė ir jaunasis centras Marekas Blaževičius. 20-metis pelnė 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius, išdalino 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Penktadienį Kauno „Žalgiris“ žais su Stambulo „Fenerbahce“ ekipa, taip pat namuose.