Po čekų staigmenos Viktorijoje paaiškėjo visos rinktinės, kurios žais Tokijo olimpiadoje © Unsplash nuotr.

Šią naktį Kanados mieste Viktorijoje baigėsi olimpiniai atrankos turnyrai dėl patekimo į Tokijo olimpines žaidynes.

Čekija sensancingai laimėjo turnyrą Viktorijoje ir finale įveikė 97:72(32:22, 18:21, 31:11, 16:18) Graikijos rinktinę bei pateko į Tokijo olimpines žaidynes.

Šiose rungtynėse lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai čekai tiesiog puikiai tą kėlinį sužaidė tiek puolime, tiek gynyboje ir po to kėlinio jau viskas dėl rungtynių baigties pasidarė aišku.

Tuo tarpu, Splite olimpinį atrankos turnyrą laimėjo Vokietija, kuri po 13 metų pertraukos grįš į olimpiadą, o Belgrade įvyko dar viena sensacija: Italija laimėjo prieš šeimininkus Serbiją ir po 17 metų pertraukos grįžo į olimpines žaidynes. Taigi, visos grupės kurios žais Tokijo olimpinėse žaidynėse:

A grupė: Čekija, Prancūzija, JAV, Iranas.

B grupė: Nigerija, Italija, Vokietija, Australija.

C grupė: Slovėnija, Japonija, Ispanija, Argentina.