Po ilgosios pertraukos aukščiausią pavarą įjungę amerikiečiai – olimpinių žaidynių pusfinalyje © fiba.com nuotr.

Staigmena neįvyko. JAV rinktinė įveikė Australiją ir keliauja į olimpinių žaidynių finalą, kuri pasiekė jau 4-ą kartą iš eilės.

Pusfinalyje JAV rezultatu 97:78 (18:24, 24:21, 32:10, 22:21) įveikė Australijos rinktinę.

Šiose rungtynėse dar antrojo kėlinio viduryje Australija turėjo 15 taškų pranašumą (26:41), tačiau tuomet amerikiečiai susiėmė ir į pertrauką išėjo vos su 3 taškų deficitu.

O po ilgosios pertraukos JAV rinktinė, galima sakyti, tiesiog įjungė aukščiausia pavara ir trečiąjį kėlinį laimėjo 32:10, kur ir įvyko rungtynių lūžis. Po šio kėlinio rungtynių likimas buvo nuspręstas.

Viso tą atkarpą, nuo 15 taškų deficito iki trečiojo kėlinio pabaigos, amerikiečiai laimėjo 48:14.

Į pergalę JAV rinktine šiose rungtynėse vedė Kevinas Durantas bei Devinas Bookeris. KD pelnė 23 taškus, o D. Bookeris pridėjo 20 taškų.

Savo varžovus finale amerikiečiai sužinos kiek vėliau šiandien. Kitame pusfinalyje susitiks Slovėnija su Prancūzija, kur savo varžovą kovoje dėl bronzos medalio taipogi sužinos ir Australijos rinktinė.