Po pertraukos subyrėjęs „Žalgiris“ patyrė sutriuškinimą Atėnuose © Žalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (12-9) turėjo 15 taškų pranašumą, bet antroje rungtynių dalyje visiškai subyrėjo ir patys patyrė triuškinančią nesėkmę.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 65:89 (24:19, 18:8, 16:37, 7:25) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (8-13).

Pirmoje rungtynių pusėje „Žalgiris“ dominavo po varžovų krepšiu. Vieną kamuolį po kito atkovoję kauniečiai didino savo persvarą iki dviženklės (42:27).

Varžovai iki pertraukos pasižymėjo statišku bei individualiu meistriškumu paremtu krepšiniu, kuris nedavė jokio rezultato.

Trečiajame kėlinyje žalgiriečiai visiškai sustojo, o Pariso Lee dominavimu paženklintas kėlinys baigtas jau pirmaujant varžovams (58:64).

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai galutinai subyrėjo, D. Bacono ir P. Lee vedami graikai pradėjo triuškinti Lietuvos komandą.

„Žalgiris“: R.Šmitas 11 (5 atk. kam.), L.Birutis 9, L.Lekavičius 9, T.Dimša 8, I.Brazdeikis 8 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 7 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), K.Hayesas 4 (7 atk. kam.), A.Butkevičius 4, K.Lukošiūnas 3, A.Polonara 2 (6 atk. kam.), D.Giedraitis 0.

„Panathinaikos“: P.Lee 24, D.Baconas 13, M.Ponitka 13, G.Papagiannis 12.