Ponitkos ir Slaughterio duetas palaužė Čekijos rinktinę © FIBA nuotr.

Lenkijos rinktinė sėkmingai pradėjo Europos krepšinio čempionatą.

Fantastiško Mateuszo Ponitkos ir AJ Slaughterio dueto vedami lenkai D grupės rungtynėse 99:84 (29:18, 17:28, 23:17, 30:21) įveikė Čekijos rinktinę.

Pirmieji du rungtynių kėliniai buvo labai permainingi. Po pirmojo ketvirčio lenkai turėjo 11 taškų pranašumą (29:18).

Visgi antrajame kėlinyje čekai sugrįžo ir prieš pertrauką buvo atstatyta pusiausvyra (46:46).

Antroji rungtynių pusė vyko taškas į tašką. Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos čekai sumažino atsilikimą iki 3 taškų (79:76) po Tomaso Kyzlinko dvitaškio.

AJ Slaughteris ir Ponitka smeigė labai svarbius tritaškius likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos (90:81) ir po to pabėgo laimėdami net 14 taškų persvara.

M. Ponitka šiose rungtynėse įmetė 26 taškus (7/10 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 6/9 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 9 rez. perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus. AJ Slaughteris pridėjo 23 taškus.

Čekų gretose blankiai pasirodė po traumos grįžęs Tomašas Satoransky, nepelnęs nei vieno taško. Janas Vesely buvo rezultatyviausias su 17 taškų savo sąskaitoje. Grupės šeimininkai kitas rungtynes žais su Serbija, jau rytoj 18.30 val. Lietuvos laiku.