Ponitkos ir Slaughterio vedami lenkai eliminavo Ukrainą iš čempionato © FIBA nuotr.

Lenkijos rinktinė pratęsė savo kelionę Europos čempionate.

Lenkai 94:86 (24:21, 18:24, 27:22, 25:19) nugalėjo Ukrainos rinktinę ir žengė į ketvirtfinalį.

Ketvirtfinalyje lenkai susitiks su Europos čempionų titulą ginančiais slovėnais.

Visos rungtynės klostėsi labai lygiai. Nei vienai komandai nepavyko susikurti didesnio pranašumo, o įpusėjus ketvirtajam kėliniui, rezultatas buvo lygus (76:76).

Tiesa, lenkai pataikė tris tritaškius iš eilės ir įgijo rekordinį 9 taškų pranašumą (87:78).

Ukrainiečiai niekur nesitraukė. Ukrainos krepšininkai surinko 6 taškus be atsako ir likus 1:32 minutės sušvelnino lenkų persvarą iki 3 taškų (84:87).

Ukrainiečiai turėjo šansą išlyginti rezultatą, bet Sviatoslavo Mykhailiuko metimas skriejo pro šalį, o kitoje aikštės pusėje A.J. Slaughteris sumetė abu baudos metimus (90:86).

Y. Sanono tritaškis, likus 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos skriejo pro šalį ir ukrainiečiams nebepavyko išsigelbėti.

Lenkus į pergalę vedė 24 taškus pelnęs A.J. Slaughteris ir 22 taškus surinkęs Mateušas Ponitka.

Ukrainiečiams Viačeslavas Bobrovas pelnė 15 taškų, Artiomas Pustovyi ir Yussufas Sanonas pridėjo po 13 taškų.