Pratęsime triumfavę „Real“ – Ispanijos Supertaurės nugalėtojai © Barcelona nuotr,

Madrido „Real“ rankose – Ispanijos Supertaurės trofėjus.

Karališkasis klubas finale, po pratęsimo 89:83 (15:17, 22:12, 12:26, 22:16, 12:18) palaužė „Barcelonos“ krepšininkus.

Turnyro naudingiausiu krepšininku išrinktas buvo Walteris Tavaresas.

Pirmoje rungtynių pusėje, solidžią gynybą demonstravę katalonai susikrovė 8 taškų persvarą (29:37).

Trečiajame kėlinyje, iniciatyvą perėmė Madrido klubo krepšininkai, kurie laimėjo ketvirtį 26:12 ir įgijo 6 taškų pranašumą (55:49).

Ketvirtajame kėlinyje svarstyklės vėl krypo į „Barcos“ pusę, kurie įpusėjus lemiamam ketvirčiui išsiveržė į priekį (62:61).

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, rezultatas buvo lygus (71:71).

Paskutinė ataka priklausė „Real“ krepšininkams, bet Gabrielio Decko tritaškis skriejo pro šalį.

Pratęsime užtikrinčiau rungtyniavę „Real“ krepšininkai sugebėjo pasiekti pergalę ir iškovoti pirmąjį trofėjų.

Rokas Jokubatis žaidė naudingai. Lietuvos rinktinės gynėjas pelnė 11 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Real“ į pergalę vedė 24 taškus pelnęs ir 12 kamuolių atkovojęs Walteris Tavaresas, 19 taškų pridėjo Džananas Musa.

„Barcai“ Sertačas Šanli pelnė 21 tašką, Nicolasas Laprovittola surinko 12 taškų ir 14 rezultatyvių perdavimų.