Prienuose „Žalgirį“ nuo gėdingo pralaimėjimo skyrė tik T. Cavanaugh taiklūs metimai © zalgiris.lt nuotr.

Prienuose vos neįvyko metų sensaciją – Kauno „Žalgiris“ buvo per plauką, kad nusileistų Prienų „Labas GAS“ komandai.

Lietuvos čempionai išvykoje vos 81:78 (20:21, 20:16, 20:16, 21:25) prieš Prienų komandą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Luko Lekavičiaus dvitaškio „Žalgiris“ susikrovė jau 14 taškų pranašumą (72:58), tačiau tuomet Prienai pradėjo spausti savo varžovus, surengė spurtą ir grįžo į rungtynes.

Ignas Sargiūnas įmetė tritaškį, Erikas Venskus su Justinu Jogminu pridėjo po du taškus, taip pat pastarųjų dviejų žaidėjų baudos metimai buvo tikslūs. Buvęs „Žalgirio“ auklėtinis E. Venskus prieš paskutinę minutę galiausiai smeigė tritaškį (76:78) ir „Labas GAS“ išsiveržė į priekį.

Visgi, po to Tylerio Cavanaugh taiklūs metimai – dvitaškis ir tritaškis – nulėmė, jog Kauno „Žalgiris“ iš šių rungtynių išnėšė sveiką kailį.

T. Cavanaugh buvo rezultatyviausias Lietuvos čempionų gretose. Amerikiečio sąskaitoje – 14 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai. 13 taškų pridėjo Joshas Nebo, 12 – Karolis Lukošiūnas.