Prireiks lemiamų rungtynių: lyg ant sparnų trečiajame kėlinyje žaidęs „Neptūnas“ triumfavo namuose © LKL nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate Klaipėdos „Neptūnas“ užtikrintai“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą.

Uostamiesčio krepšininkai namuose užtikrintai rezultatu 95:76 (30:23, 23:23, 26:10, 16:20) nugalėjo Nedo Pacevičiaus treniruojamą Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ir nukėlė seriją į lemiamas rungtynse Vilniuje.

Klaipėdiečiai rungtynes pradėjo geresniu tempu ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė 7 taškų pranašumą – 30:23.

Po Timo Lambrechto užkurto tritaškių lietaus „Neptūnas“ antrajame kėlinyje pirmavo 14 taškų skirtumu, tačiau atsitiesti sugebėjusi Vilniaus ekipa išlygino kėlinio rezultatą ir deficitas liko tas pats – 46:53.

Trečiojo kėlinio antroje pusėje „Wolves Twinsbet“ strigo, o „Neptūnas“ žaidė lyg ant sparnų – 19:2 spurtą laimėję šeimininkai į priekį išsiveržė triuškinamu rezultatu 79:56.

Ketvirtajame kėlinyje vilniečių deficitas išaugo iki 28 taškų (58:86), o „Neptūnas“ galiausiai šventė pergalę rezultatu 95:76.

Klaipėdos ekipa atsitiesė po pralaimėjimo pirmosiose rungtynėse Vilniuje ir seriją iki dviejų pergalių išlygino 1:1.

Serijos nugalėtojai „Betsafe-LKL“ čempionato pusfinalyje susitiks su Vilniaus „Ryto“ ekipa, kurie šiandien pasiekė sunkią pergalę ir ketvirtfinalio serijoje Jonavos „Cbet“ nugalėjo 2:0.

„Neptūnas“Ą. Tubelis 17 (9 atk. kam.), I. Sargiūnas 15, J. Newkirkas 12 (5 rez. perd.), T. Lambrechtas 12, T. Rutherfordas 10 (5 atk. kam.).

„Wolves Twinsbet“: E. Žukauskas 20, R. Sulaimonas 15, A. Žagars 12.