Puikiai iš toli atakavęs „Rytas“ sutriuškino „Lietkabelį“ ir išlygino finalo serijos rezultatą © LKL.lt nuotr.

Skaudžią nesėkmę pirmosiose LKL finalo rungtynėse patyręs Vilniaus „Rytas“ atsirevanšavo su kaupu. Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje 88:66 (25:23, 23:18, 17:8, 23:17) sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį“.

Serijoje iki keturių pergalių rezultatas yra lygus – 1-1.

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai. Po pirmojo kėlinio vilniečiai įgijo 2 taškų persvarą (25:23).

Antrajame kėlinyje, „Rytas“ išlaikė aukštą rezultatyvumą, ko pasekoje, pavyko įgyti 7 taškų persvarą (48:41).

Po pertraukos „Lietkabelis“ klimpo vilniečių gynyboje ir surinko tik 8 taškus trečiajame kėlinyje. Tuo tarpu „Rytas“ susikrovė triuškinantį pranašumą (65:49).

Ketvirtajame kėlinyje rezultatas stipriai nesikeičia ir Vilniaus „Rytas“ iškovojo pergalę bei lygina serijos rezultatą.

Šiose rungtynėse „Rytas“ puikiai atakavo iš trijų taškų zonos (15/24 trit.). Tuo tarpu „Lietkabelis“ pataikė vos 4 tritaškius iš 19.

„Ryto“ gretose rezultatyviausiai žaidė Lukas Uleckas, pelnęs 24 taškus (6/7 trit.). 17 taškų pridėjo Arnas Butkevičius.

„Lietkabeliui“ Gabrielius Maldūnas surinko 14 taškų, Nikola Radičevičius – 12 taškų.