R. Jokubaitis buvo tarp naudingiausių, o „Barca“ pateko į Supertaurės finalą © Barcelona nuotr,

„Barcelonos“ ekipa pateko į Ispanijos Supertaurės finalą.

Pusfinalyje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 91:74 (18:22, 21:24, 29:24, 23:14) sutriuškino Badalonos „Joventut“.

„Barca“ strigo pirmoje rungtynių pusėje ir po dviejų kėlinių turėjo 7 taškų deficitą (39:46).

Po pertraukos „Barceloną“ į priekį vedė net 7 tritaškius pataikęs Nicolasas Laprovittola. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai greitai atitrūko nuo varžovų antrojoje rungtynių dalyje ir šventė įtikinamą pergalę.

Finale katalonai susitiks su Madrido „Real“ krepšininkais.

Rokas Jokubaitis buvo vienas naudingiausių „Barcos“ krepšininkų. Lietuvis pelnė 11 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai katalonų gretose rungtyniavo minėtas Laprovittola, kuris pelnė 26 taškus, 12 taškų surinko Sertačas Šanli.

Badalonos ekipai po 14 taškų pelnė Henry Ellensonas ir Joelis Parra.