„Real“ principiniame mūšyje per pratęsimą palaužė „Barceloną“ © PA Images nuotr.

Ketvirtadienio vakarą krepšinio sirgaliai galėjo pasigrožėti „El Clasico“. Eurolygos rungtynėse akis į akį stojo Madrido „Real“ ir „Barcelona“ ekipos.

Pratęsimo pareikaluvusioje kovoje Chuso Mateu auklėtiniai 91:86 (16:20, 16:19, 18:20, 23:14, 18:13) įveikė Šarūno Jasikevičiaus kariauną.

Likus 6 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos „Barca“ turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau tuomet Sergio Llullo vedamas „Real“ sugrįžo ir net persvėrė rezultatą – 69:67. Per 3 minutes veteranas pelnė 8 taškus.

Tuomet savo spurtu 6:0 atsakė „Barca“ ir vėl pirmavo svečiai.

Galiausiai pratęsimą pavyko išplėšti „Real“ ekipai – du baudų metimus tiksliai realizavo S. Llullas.

Per pratęsimą savo pranašumą įrodė „karališkasis klubas“. Per pratęsimą šeimininkų lyderis buvo Džananas Musa, kuris surinko 9 taškus.