Rezultatyvus J. Valančiūno pasirodymas padėjo iškovoti pergalę prieš „76ers“ © AP nuotr.

NBA lygoje pergalę pasiekė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (10-9) ekipa, kuri pranoko šiame sezone gerai žaidžiančią Filadelfijos „76ers“ (12-6) komandą.

Galutinis rezultatas 124:112 (39:24, 29:24, 34:33, 22:33).

Namuose žaidę „Pelicans“ startavo kur kas geriau ir susikūrė nemažą pranašumą, kurį pavyko padidinti prieš ilgąją pertrauką. Tiesa, antroje rungtynių dalyje lietuvio ekipa sulaukė daugiau pasipriešinimo ir trečiame ketvirtyje komandos sužaidė beveik lygiai, o paskutiniame „76ers“ krepšininkai jau ženkliai sumažino atsilikimą.

J. Valančiūnas per 32 minutes pelnė 19 taškų (8/8 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Z. Williamsonas 33, CJ McCollumas 20, J. Hawkinsas 16.

„76ers“: T. Maxey 33, D. Meltonas 17, T. Harrisas ir R. Covingtonas po 12,