Rungtynes ketvirtajame kėlinyje perlaužęs „Olympiacos“ – Eurolygos finalo ketverte © Euroleague nuotr.

Lemiamose atkrintamųjų serijos rungtynėse „Olympiacos“ Barselonoje iškovojo paskutinį kelialapį į Eurolygos finalo ketvertą Berlyne.

Georgios Bartzoko auklėtiniai mažo rezultatyvumo rungtynėse rezultatu 63:59 (9:12, 16:15, 15:13, 23:19) palaužė Roko Jokubaičio atstovaujamą „Barcelona“ ekipą.

Rungtynes kiek užtikrinčiau pradėjo „Barcelona“ krepšininkai ir nerezultatyviame kėlinyje pirmavo 5 taškais (10:5). Kėlinio pabaigoje svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 – 9:12.

Antrajame kėlinyje katalonai pradėjo spurtu 6:0 ir pabėgo į priekį (18:9). Savo ritmą suradęs „Olympiacos“ iki ilgosios pertraukos aptirpdė savo atsilikimą iki 2 taškų – 25:27.

Katalonijos ekipa trečiajame ketvirtyje po Alexo Abrineso tritaškio dar kartą atitrūko (38:30), bet OLY greitai atsakė 5 savo taškais ir vėl priartėjo (35:38), o iki trečiojo kėlinio pabaigos rezultatą pavyko išlyginti – 40:40.

Ketvirtajame ketvirtyje „Barcelona“ vėl pradėjo geriau ir įsiveržė 5 taškais (47:42), tačiau svečiai atsakė 7 taškais be atsako ir įsiveržė į priekį (49:47). Katalonijos ekipa strigo, o Pirėjo komanda pagavo ritmą ir rezultatyvumu nežibančiose rungtynėse įsiveržė 8 taškais (57:49). OLY turėjo šansą įsiveržti dviženkliu skirtumu, tačiau viskas apsivertė ir likus 40 sekundžių komandas skyrė vos 3 taškai (57:54). Kitoje atakoje Th. Walkupas pra,etė tritaškį ir katalonai turėjo ataką, bet N. Laprovittola prarado kamuolį lygioje vietoje ir „Olympiacos“ įtvirtino pergalę rezultatu 63:59.

Abi komandos rungtynėse pasižymėjo prastu pataikymu – „Barcelona“ realizavo vos 34 procentus metimų (22/64), tuo tarpu OLY – 40 procentų (22/55). Pirėjo ekipa baudas pataikė vos 54 procentų pataikymu (13/24).

Pralaimėtojų gretose Rokas Jokubaitis žaidė vos 7 minutes ir pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

Ignas Brazdeikis rungtynėms registruotas nebuvo.

Pirėjo ekipą į priekį tempė Sh. McKissicas su 12 taškų, K. Papanikolaou 11, N. Milutinovas 10 (10 atk. kam.).

Katalonų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 17 N. Laprovittolos taškų (3/8 dvit., 2/7 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) bei A. Abrineso 13 taškų.