Rungtynių pabaigoje užsikūręs L. Lekavičius nukalė „Žagiriui“ trečią pergalę Eurolygoje © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiriui“ (3-10) pavyko įsirašyti jau trečiąją pergalę iš eilės – trečiąją pergalę per keturias rungtynes, kurias visas žaidė namuose.

Lietuvos čempionai Žalgirio arenoje 72:68 (21:19, 19:13, 11:14, 21:22) įveikė Vitorijos „Baskonia“ komandą, kurią atstovauja du lietuviai.

Viso mačo metu svečiai iš Vitorijos bent šiek tiek atsilikinėjo, tačiau likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos Jasonas Grangeris įmetė du tritaškius ir išlygino rezultatą (63:63).

Tačiau tuomet lemtingą spurtą užkūrė Lukas Lekavičius, kuris įmetė du dvitaškius, realizavo keturis baudos metimus ir „Žalgiris“ atritūko 6 taškais (71:65).

Vėliau „Baskonia“ dar turėjo minimalių šansų sugrįžti į rungtynes, tačiau jais nepasinaudojo.

Puikias rungtynes po kelių prastesnių sužaidė L. Lekavičius. Gynėjas per 26 minutes surinko 13 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Svečių gretose Rokas Giedraitis surinko 6 taškus, Tadas Sedekerskis – 7.