Rungtynių pabaigoje vėl atsipalaidavę graikai išgyveno dramą Milane © FIBA nuotr.

Graikijos rinktinė žaisdama antras rungtynes per dvi dienas išgyveno panašų scenarijų kaip ir pirmose rungtynėse.

Gale rungtynių atsipalaidavimo požymius pradėję rodyti Dimitrio Itoudžio auklėtiniai „Mediolanum Forum“ arenoje rezultatu 85:81 (23:17, 24:23, 24:17, 14:24) įveikė C grupės šeimininkus italus.

Paskutiniojo ketvirčio ketvirtą minutę Graikija turėjo dar 15 taškų persvarą (75:60) po Dimitrioso Agravanio tritaškio, tačiau tuomet užsikūrė Italijos toliašaudė artilerija.

Po tritaškį pataikė Marco Spissu, Stefano Tonutas, Simone Fontecchio ir pranašumą per nepilnas 4 minutes apkarpė iki 7 taškų (81:74).

35 sekundės likus iki pagrindinio laiko pabaigos S. Fontecchio skirtumą sumažino iki 3 taškų ir tuomet savo ataką pradėjo graikai, per kurią netaikliai iš tolimos distancijos metė Nickas Calathesas.

Savo atakos metu italai turėjo net dvi galimybes išplėšti pratęsimą. Iš pradžių netaikliai metė S. Fontecchio, po atkovoto kamuolio netikslus buvo ir S. Tonutas. O rungtynėse viską vainikavo taiklus Tylerio Dorsey baudų metimas.

Graikų gretose rezultatyviausias šiandien buvo G. Antetokounmpo, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 11 kamuolių ir surinkęs 31 naudingumo balą. T. Dorsey pridėjo 23 taškus.

Italų lyderis buvo S. Fontecchio, kurio sąskaitoje – 26 taškai, 5 rez. perdavimai ir 4 atk. kamuoliai.