Ryškus R. Jokubaitis prisidėjo prie triuškinamos „Barcos“ pergalės Bolonijoje © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Barcelona“ (16-8) į Eurolygos pertrauką žengė su dar viena pergale.

Katalonai išvykoje užtikrintai 92:75 (22:17, 25:10, 27:12, 18:36) susitvarkė su Bolonijos „Virtus“ krepšininkais.

Mačo baigtį nulėmė antrasis ir trečiasis kėlinys. Net 5 tritaškius per antrą kėlinį pataikę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai, žengiant į pertrauką, turėjo jau 20 taškų persvarą (47:27).

Trečiajame kėlinyje „Barca“ nesustojo ir pridėjo dar 15 taškų prie savo persvaros (74:39). Nors ketvirtajame kėlinyje žymiai geriau pasirodė „Virtus“ ekipa, tai jau labiau buvo formalumas.

Puikiai žaidęs Rokas Jokubaitis toliau demonstruoja gerą sportinę formą.

Per 20 minučių lietuvis surinko 13 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo kartą, išprovokavo 3 pražangas ir mačą baigė su 15 naudingumo balų.

Nikola Mirotičius pridėjo 17 taškų, Alexas Abrinesas – 16 taškų.

Pralaimėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Mo Jaitehas, kuris pelnė 14 taškų.