„Rytas“ įnirtingoje kovoje išplėšė svarbią pergalę prieš Vengrijos komandą © FIBA nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (1-1) žutbūtinėje kovojo iškovojo svarbią pergalę FIBA Čempionų lygos Last 16 etape.

Vilniečiai antrose rungtynėse iš eilės savo žiūrovų akivaizdoje šįkart iškovojo pergalę – rezultatu 91:88 (25:27, 21:26, 18:14, 27:21) įveikdami Szombatėjaus „Falco“ (0-2) komandą.

Didžiaja rungtynių dali „Ryto“ krepšininkai atsilikinėjo, o rungtynių lūžis įvyko rungtynių pabaigoje.

Dar likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos šeimininkai turėjo trijų taškų deficitą (76:79), tačiau tuomet po svarbų tritaškį smeigė Lukas Uleckas ir Gytis Radzevičius, dvitaškį pridėjo ir Speedy Smithas su Ivanu Buva.

Paskutinėje rungtynių atakoje „Falco“ tritaškiu dar galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau metimas buvo netikslus ir pergalę šventė Lietuvos klubas.

Kitą savaitę „Rytas“ Čempionų lygoje išvykoje susitiks su grupės favoritais, Tenerifės „Lenovo“ ekipa.

Labiausiai prie vilniečių pergalės šiame mače prisidėjo Vaidas Kariniauskas, Arnas Butkevičius ir Ivanas Buva. Šie krepšininkai kartu sudėjus pelnė 50 taškų. Lukas Uleckas su Gyčiu Radzevičiumi pridėjo po 7 taškus. S. Smitho sąskaitoje – 9 taškai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.